Turniej „Skaczące jajeczka”

W ostatnich dniach w świetlicy odbywał się Wielkanocny Turniej „Skaczące jajeczka”. Wymyślona przez dzieci nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ zadaniem zawodników było odbicie od stołu piłeczki ping-pongowej w taki sposób, by wpadła ona do wytłaczanki. Wygrywała ta osoba z pary, której trzy piłeczki- skaczącze jajeczka utworzyły rząd- pionowo, poziomo lub ukośnie. Rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, a radości i śmiechu było co niemiara!

Wśród uczestników największą zręcznością i celnością wykazali się:

W klasach pierwszych:

• Wiktoria  1B
  • Antoni 1B
  • Teodor 1A

W klasach drugich:

• Mariusz 2A
  • Filip 2A
  • Michał  2A

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną, przedświąteczną zabawę!Przy stoliku siedzą 2 dziewczynki, rzucając piłeczki do wytłaczanki po jajkach.

Przy stoliku siedzi 2 chłopców, rzucając piłeczkami do wytłaczanki po jajkach.

5 chłopców stoi , trzymając w ręku nagrodę. Przed nimi po turecku siedzi dziewczynka trzymając w dłoniach nagrodę.