Przygotowanie do Świąt Wielkanocnych 1c

Tekturowe kolorowe koszyczki, na podobieństwo króliczków i mała biała doniczka w kształcie skorupki jajka na środku, stojące na parapecie. Dwie grafiki kurczaków. W tle fragment okna.Uczniowie klasy 1 c posiali rzeżuchę do małych gipsowych doniczek w kształcie skorupek jajek. Systematycznie dbali o podlewanie swoich roślinek i z radością obserwowali jak rosną .🌱🌱Nie zabrakło własnoręcznie wykonanych koszyczków, które ozdobili  na króliczki wielkanocne 🐇🐇🧺 Sala szkolna, na tle ekranu grupa uśmiechniętych dzieci, część dzieci stoi z tyłu, na środku drugi rząd dzieci siedzi z przodu leży dziewczynka i chłopiec. Dzieci trzymają w ręku kolorowe koszyczki. Po prawej stronie napis wesołych świąt, niżej grafika kurczaków w skorupkach i króliczka, po lewej stronie szafka, niżej grafika kurczaka.Trzech chłopców i trzy dziewczynki pochylone nad ławką szkolną siejących nasionka do małych doniczek w kształcie skorupki jajka. W tle na ścianie tablica z obrazkami kolorowych kwiatów.
Sala szkolna, przy stolikach siedzi pięcioro dzieci, malujących małe doniczki w kształcie skorupek jajek. Na stolikach kolorowy papier, piórniki. Z przodu dziewczynka patrząc na wprost i uśmiechającą się. W tle okna z kwiatami na parapecie