Szkolny konkurs na film instruktażowy z udzielania pierwszej pomocy rozstrzygnięty!

W konkursie wzięło udział 14 uczniów spośród młodszych i starszych klas. Zadaniem konkursowym uczestników było nagranie filmu instruktażowego z udzielania pierwszej pomocy. Jury konkursu w składzie: pedagog szkolny, pielęgniarka szkolna, nauczyciel WF oraz nauczyciel EDB, miało niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców.

Wszystkie przesłane na konkurs filmy były zgodne z zasadami udzielania pierwszej pomocy, a prezentowane przez uczestników umiejętności były na wysokim poziomie. Uczniowie mierzyli się z różnymi przypadkami: RKO, obsługą AED, zakrztuszeniem, atakiem epilepsji, omdleniem, ranami.
Ostatecznie udało się wybrać laureatów: 

w kategorii klas młodszych
I miejsce- Ignacy Jakubowski kl. 3c
II miejsce- Agata Seroczyńska kl. 3c
III miejsce- Julia Wojciechowska kl. 3c

wyróżnienia:
Anna Woźniak kl. 2b
Mira Boguszewska kl. 3c
Hubert Chajewski kl. 3c

w kategorii klas starszych
I miejsce- Oliwia Aleksandrowicz kl. 7e
II miejsce- Marlena Grabińska kl. 6c
III miejsce- Anna Kobierzyńska kl. 7e

wyróżnienia:
Zuzanna Bukowska kl. 6e
Kinga Jarzyńska kl. 6e
Pola Momont kl. 7e
Aleksandra Rożek kl. 6e
Kinga Szamotulska kl. 7e