Świetlicowy Quiz o Europie

Tradycyjnie w naszej świetlicy propagujemy wiedzę o Europie, o kulturze, językach oraz tradycjach europejskich krajów. Tematyczne prezentacje multimedialne, zajęcia z mapą i globusem pogłębiły wiedzę naszych świetliczaków. Dodatkową atrakcją podczas zajęć było wspólne odśpiewanie "Ody do radości" przy akompaniamencie klarnetu, na którym mistrzowsko zagrała nam Daria Sitarska z klasy II E. Podsumowaniem zdobytej wiedzy był Quiz o Europie.

W tym roku w Świetlicowym Quizie wzięło udział 27 uczniów z klas II i III. Pytania nie należały do łatwych, jednak uczestnicy poradzili sobie wybornie. Wyłoniono zwycięzców oraz wyróżnionych, którzy odpowiedzieli poprawnie na największą liczbę pytań.

Laureaci oraz wyróżnieni zostali nagrodzeni.

Laureaci:

I miejsce                     Franciszek Markuszewski III e

Mateusz Preiss II e

II miejsce                    Stanisław Urban III c

Paulina Kuklińska II c

III miejsce                   Michał Chmielewski III e

Marta Szewczyk II c

Wyróżnieni:

Piotr Olszewski III d

Michał Wachowski III e

Karolina Fira III e

Anna Kobierzyńska III e

Wojtek Chmielewski II c

Szymon Świątek II e

Wszystkim biorącym udział w quizie dzieciom serdecznie gratulujemy imponującej wiedzy!

Galeria…