Światowy Dzień Wolontariatu

Grupa dzieci ubrana elegancko siedzi na krzesłach w sali konferencyjnej.Z okazji Światowego Dnia Wolontariatu, który przypada 5.12 reprezentanci Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w dwóch uroczystych galach. Pierwsza odbyła się w sobotę w Europejskim Centrum Solidarności – Gala #AktywniWMieście. Druga miała miejsce we wtorek 5.12 w Oblackim Centrum Edukacji i Kultury.

Mieliśmy okazję posłuchać pięknych koncertów, poznać innych wolontariuszy oraz wspólnie świętować ten piękny dzień w radosnej (i smacznej) atmosferze 🎻🍰😁🎁
Przy tej okazji drodzy WOLONTRAIUSZE – bardzo dziękuję za każde dobro i pomoc, poświęcony czas i siły! Dobrze, że jesteście! 💝
Pan Dominik i Pani Kasia Grupa dzieci ubrana elegancko siedzi na krzesłach w sali konferencyjnej. Chłopak z wielkim uśmiechem ubrany w garnitur stoi i trzyma w rękach 3 talerzyki z ciastem. Zdjęcie typu selfie - 1 dziewczyna, 4 chłopców i mężczyzna siedzą w rzędzie na fotelach. Na ich twarzach jest uśmiech. Jeden z chłopców puszcza oczko.