Światowy Dzień Wody

Każdego roku, 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Nasza szkoła również celebrowała to święto. Tego dnia królował kolor 💙, a my oglądaliśmy filmy edukacyjne o wodzie, przeprowadzaliśmy doświadczenia i obserwacje. Wspólnie tworzyliśmy plakaty i prace plastyczne oraz świetnie się bawiliśmy. Wiemy, jak ważną rolę dla każdego z nas odgrywa woda💦💧
Grupa ok. 20 dzieci znajduję się w sali lekcyjnej. Pierwszy rząd siedzi, drugi stoi. Trzymają w rękach wodę i duże arkusze- krople wody. Przed dziećmi leży napis WODA wykonany ze słomek konstrukcyjnych. W tle szafki i zabawki.Grupa 20 dzieci znajduje się w sali lekcyjnej. Na pierwszym planie jest chłopiec, który ogląda pod mikroskopem kroplę wody.
Uczniowie siedzą przy ławkach w klasie i oglądają film edukacyjny o wodzie. Obok ekranu telewizora jest biała tablica, a nad nimi karty z literami do nauki alfabetu.
Uczniowie ustawieni w trzech rzędach trzymają w rękach bidony i butelki z wodą. Dwie uśmiechnięte dziewczynki z pierwszego rzędu prezentują plakat o zaletach wody.
Na dywanie leżą słoiki, miarki kuchenne i pipety. Na dwóch talerzach palą się świeczki przykryte słoikami a pięciu chłopców obserwuje przebieg doświadczenia.
 Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które bawią się wspólnie przy użyciu balonów i chusty animacyjnej.
Grupa 20 uczniów ustawionych w dwóch rzędach znajduje się w sali lekcyjnej. Trzymają w rękach ilustracje z kroplami wody.
22 uczniów 3b ustawionych pod tablicą i telewizorem, na którym widać 2 krople wody. Uśmiechnięte dzieci trzymają w dłoniach butelki i bidony z wodą.
Grupa 16 uczniów stoi wokół stolika w sali lekcyjnej. Na stoliku znajduje się dzban z wodą do której dosypano barwnik i piankę do golenia. Dzieci obserwują przebieg doświadczenia.Grupa dzieci ustawiona w rzędzie pod ścianą. Za nimi od prawej zielona tablica, tablica interaktywna z napisem Dzień Wody i rysunkami kropli wody. Dalej fragment okna z czerwonymi serduszkami. Dziewczynka stojąca na szóstym miejscu od lewej unosi do góry wyprostowaną prawą rękę, na głowie ma różową opaskę z uszami. Obok niej po prawej stoi chłopiec trzymający misia. Podobnie jak pozostali unosi bidon z wodą. Na przodzie klęczy troje dzieci. Jedno z nich- dziewczynka prawie leży i udaje, że pije wodę. U dzieci dominuje niebieski strój.