Ślubowanie klas pierwszych

14 października 2016r. w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie: przyjęliśmy do grona uczniów dzieci z Ia i z Ib.Tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć rodziny naszych pierwszaków, dyrektorów dwóch przedszkoli – Radosny Zakątek i Wesoły Ul oraz przedstawicieli Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Klasy pani Małgosi Sowy i pani Ani Stoltmann pokazały nam piękne przedstawienie i złożyły uroczyste przyrzeczenie.

Podczas akademii Pani Dyrektor – Barbara Deptała oraz Pan komandor podporucznik – Jarosław Kowalski dokonali ceremonii pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkową książkę, legitymację szkolną oraz dyplom a dopełnieniem uroczystości było zrobienie zdjęcia klasowego radosnych, już pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr47 w Gdańsku .

Galeria…