„Razem o niepełnosprawności”

W klasie grupa uczniów stoi przy stolikach, niektóre dzieci siedzą. Niektóre osoby maja podniesione palce do góry. Dzieci patrzą na stojącą po lewej obok nich kobietę.Uczniowie klas drugich wzięli udział w warsztatach w ramach projektu „Razem o niepełnosprawności”. Zajęcia poprowadzili pani Monika Becker i pan Jacek Stojanowski z Fundacji @CzekaNaNasSwiat. Prowadzący przybliżyli naszym uczniom jak funkcjonują osoby z niepełnosprawnościami oraz jakie mają trudności w codziennym życiu, ale też jakie mogą osiągać sukcesy.

Chłopiec w ręku trzyma laskę dla niewidomych. Oczy ma zasłonięte szalem. Przed tablicą stoi 3 uczniów, wszyscy trzymają na oczach okulary pływackie, po lewej stronie stoi pan, który prowadzi warsztaty.W klasie grupa uczniów stoi przy stolikach, niektóre dzieci siedzą. Niektóre osoby maja podniesione palce do góry. Dzieci patrzą na stojącą po lewej obok nich kobietę.