Pracowita Mrówka 2018

W bieżącym roku szkolnym prawie 69 uczniów klas I-II pracowało samodzielnie nad doskonałą postawą ciała wg indywidualnych zestawów ćwiczeń korekcyjnych domowych. Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym najpopularniejsze były zestawy ćwiczeń przeciw odstającym łopatkom i garbieniu się, asymetrii barków oraz wadom chodu z przywodzeniem przodostopia.

Pracowaliśmy również nad korekcją wad stóp i klatki piersiowej. Wszyscy uczestnicy projektu w maju wykonywali na zajęciach gimnastyki instruktaż wybranych przez siebie czterech ćwiczeń z całego roku szkolnego. Było to ciekawe doświadczenie dla wszystkich. Najwytrwalsi uczniowie, którzy pracowali przez 7 miesięcy, otrzymali dyplomy gratulacyjne oraz pamiątkowe medale „PRACOWITA MRÓWKA 2018”. Grupa uczniów, którzy starali się i pracowali w zaciszu domowym nad doskonałą postawą ciała, lecz zdarzyło się im opuścić dwa cykle ćwiczeń korekcyjnych, otrzymali dyplomy. W sumie w bieżącym roku szkolnym nagrodzono 32 uczniów.

Oto lista nagrodzonych dzieci:

ALEKSANDRA JANKOWSKA IIA,

SZYMON NARLOCH IC,

STANISŁAW PIASECZNY IC,

DAWID TADAJEWSKI IC.

Serdecznie gratuluję wszystkim moim „pracowitym mróweczkom”!!!

Galeria…