Pomocnicy elfa

Duża grupa uśmiechniętych dzieci stoi i klęczy wokół świętego Mikołaja. W tle atrapy książek i prezentów.Uczniowie klasy 2b i 2c w poniedziałkowy, mglisty poranek wyruszyły do niezwykłej wioski na szkolenie na pomocnika elfów. Swoimi wrażeniami podzieliła się Iga z 2b. „W poniedziałek pojechaliśmy do Drzewiny. Robiliśmy tam bombki na choinkę i świecę. Chętne osoby mogły sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem. W igloo obejrzeliśmy dwa filmiki o Mikołaju. Na koniec wycieczki mogliśmy zrobić zakupy w sklepiku. Kupiłam cztery bombki na choinkę i stajenkę, która świeci różnymi kolorami.”

Uczniowie gęsiego ustawieni na ścieżce z kamieni przed wejściem do namiotu imitującego igloo. Pomiędzy nimi opiekunowie i nauczycielki oraz kobieta przebrana za elfa.

Na środku płonie ognisko, wokół na drewnianych ławkach siedzi duża grupa uczniów. Na drewnianych ścianach wiszą lampki choinkowe oraz małe choineczki. Duża grupa uśmiechniętych dzieci stoi i klęczy wokół świętego Mikołaja. W tle atrapy książek i prezentów.