Paczuszka dla Staruszka

22 grudnia opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili Seniorów Centrum Opieki „Serenus” w Gdańsku, aby przekazać trzem Seniorom świąteczne prezenty, które udało się zorganizować w ramach akcji „Paczuszka dla Staruszka” 🎁🎁🎁
Podczas spotkania nie zbrakło wzruszeń oraz szczęścia, które sprawiły Seniorom prezenty 💝

Pani Zosia, Pani Halinka oraz Pan Tomek byli zachwyceni prezentami i prosili o przekazanie z serca płynące podziękowania – „Czujemy się potrzebni i kochani przez Was. Baaaaardzo Wam z to dziękujemy!!!” – powiedziała Pani Halinka. 💝
My również dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie upominków dla Seniorów – uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły! Cudownie jest pracować wśród takich osób 💝💝💝
2 starsze kobiety i jeden starszy mężczyzna siedzą na krzesłach przy choince. Pod choinką leżą prezenty. Starsza kobieta siedzi na krześle, a w rękach trzyma upominek. Przy jej nogach stoi papierowa torba, w której znajdują się upominki. Przy kobiecie na drugim krześle siedzi starszy mężczyzna. Na krześle siedzi uśmiechnięta starsza kobieta. Na kolanach trzyma dużą torbę prezentową. Torba z prezentem leży także przy krześle. Obok siędzącej staruszki stoi kobieta. Z przodu na krześle siedzi straszy mężczyzna, który ma na kolanach położony koc, a przed nim leżą paczki z prezentami. Przy nim stoi kobieta, która psika na jego ręce perfumy. Z lewej strony na drugim krześle siedzi starsza kobieta. 2 starsze kobiety i jeden starszy mężczyzna siedzą na krzesłach. Przy jednej z nich stoi kobieta i obejmuje ją ramieniem. Przy drugiej staruszce kuca uśmiechnięta kobieta. Pomiędzy starszym mężczyzną a straszą kobietą kuca uśmiechnięty mężczyzna. Przy krzesłach znajdują się paczki z prezentami. Młody mężczyzna obejmuje starszą kobietę na tle świątecznej choinki. Młody mężczyzna, kobieta i starsza kobieta stoją wspólnie obejmując się na tle świątecznie ozdobionej choinki.