Festiwal kolęd i piosenki świątecznej

Tuż przed feriami świątecznymi w dzień świątecznych spotkań z wychowawcami odbył się w naszej szkole „Festiwal kolęd i piosenki świątecznej”. Wzięło w nim udział aż 12 wykonawców z klas 4-8! 😮 W trakcie Festiwalu nie zabrakło krótkich recytacji świątecznych wierszy oraz występu Szkolnego Zespołu Muzycznego. Na koniec publiczność wraz z występującymi wspólnie zaśpiewała znaną wszystkim piosenkę świąteczną „Jest taki dzień” 🎵🎵

Dla występujących nie zabrakło słodkich upominków oraz dyplomów. Organizatorzy postanowili wyróżnić 3 występy i wręczyć uczestnikom muzyczne statuetki. Wyróżnienie otrzymały: Anna i Rita z kl.4b, Julia z kl.5c oraz Barbara, Gaja i Olesia z kl.4b.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i talentu 👌👏
Dziękujemy za pomoc w organizacji festiwalu Radzie Rodziców oraz sklepowi #SeryDlaCiebie ❤️
Duża grupa dzieci stoi na scenie. 3 osoby trzymają w rękach dyplomy. Dwie dziewczynki siedzą na krzesłach na scenie. Jedna trzyma w ręku mikrofon śpiewając do niego. Druga gra na ukulele, a przy niej stoi statyw z mikrofonem. Za nimi siedzi dwóch chłopców ubranych w strój anioła. Dziewczynka stoi na scenie, trzyma w ręku mikrofon i śpiewa. Za nią siedzi dwóch chłopców ubranych w strój anioła a między nimi stoi szopka i żłóbek. Nad szopką wisi gwiazda betlejemska. w rogu stoi choinka. 7 dziewczynek i 1 chłopiec stoją na scenie. Trzymają w reku papierowe serca. Scena ozdobiona jest bożonarodzeniowe akcenty. 2 chłopców ubranych w strój anioła stoją na scenie i trzymają w ręku mikrofony. Za nimi stoi szopka i żłóbek. Zdjęcie zrobione widowni od tyłu, na której są uczniowie siedzący na krzesłach. W oddali stoi scena, na której dwie dziewczynki odpalają świeczki - jedna od drugiej. Pod sceną siedzi kilka osób. Na scenie stoi choinka i stajenka, a po jej dwóch stronach siedzi dwóch chłopców ubranych w stroje aniołów. 5 dziewczyn stoi na scenie - dwie z nich trzymają w ręku mikrofony. Przed nimi jedna dziewczyna wykonuje skłon chcąc zrobić gwiazdę. Przed sceną jest widownia, na której siedzą dzieci.