„Owoce i warzywa w poezji dziecięcej”

Ponad dziesięcioosobowa grupa uczniów klas młodszych stoi lub kuca z dyplomem i nagrodą książkową w rękach. W tle tablica z regulaminem konkursu recytatorskiego oraz jesienną dekoracją.15 listopada w naszej bibliotece odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0-III. Wzięło w nim udział prawie 40 uczniów klas młodszych. Spośród uczestników konkursu wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 0-I zwycięzcami zostali:

I miejsce- Zofia Leszczyńska kl. 0A

II miejsce- Gabriela Cywińska kl. 0B

III miejsce- Hana Borowiak kl. 0B

Wyróżnienia otrzymali: Antonina Kotlicka i Szymon Gadomski kl. 0B oraz Teodor Klimaszewski kl. IA.

W kategorii klas II-III zwycięzcami zostali:

I miejsce- Adela Klukowska kl. IIIB

II miejsce- Pola Tomkiel kl. IIB

III miejsce- Natalia Cywińska kl. IIIB

Wyróżnienia otrzymali: Alicja Dubicka kl. IIC, Zofia Borczuch kl. IIA i Antoni Gąsiorkiewicz kl. IIIB.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy ogólnego wyrazu artystycznego.

Ponad dziesięcioosobowa grupa uczniów klas młodszych stoi lub kuca z dyplomem i nagrodą książkową w rękach. W tle tablica z regulaminem konkursu recytatorskiego oraz jesienną dekoracją.18 uśmiechniętych uczniów klas drugich i trzecich siedzi na poduszkach w bibliotece szkolnej pozując do zdjęcia. W tle szafki z książkami.20 dzieci z klas 0 i 1 siedzi na poduszkach w bibliotece szkolnej pozując do zdjęcia. W tle szafki z książkami i biurko, na którym stoi koszyk z cukierkami oraz leżą kartki z tekstem wierszy.5 uczniów klasy trzeciej w przebraniach stoi i pozuje do zdjęcia trzymając rekwizyty. W tle tablica z regulaminem konkursu recytatorskiego oraz jesienną dekoracją.Na tle tablicy z jesienną dekoracją oraz regałów z książkami stoi uczennica przebrana za dynię oraz siedzą uczniowie klas 2 i 3. Przed uczennicą stoi mikrofon.Na tle tablicy z jesienną dekoracją oraz regałów z książkami stoi uczennica oraz siedzą uczniowie klas 0 i 1. Przed uczennicą stoi mikrofon i rekwizyty.Na tle tablicy z jesienną dekoracją oraz regałów z książkami stoi uczennica przebrana za kalarepę oraz siedzą uczniowie klas 2 i 3. Przed uczennicą stoi mikrofon.Na tle tablicy z jesienną dekoracją oraz regałów z książkami stoi uczennica z klasy 0 przebrana za arbuza. Przed uczennicą stoi mikrofon.Na tle tablicy z jesienną dekoracją oraz regałów z książkami stoi uczennica z koszykiem wypełnionym owocami i warzywami oraz siedzą uczniowie klas 2 i 3. Przed uczennicą stoi mikrofon.Na tle tablicy z jesienną dekoracją oraz regałów z książkami stoi uczennica z klasy 0 z koszykiem i konewką. Przed uczennicą stoi mikrofon.