Nagroda Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w Ogólnopolskim Konkursie

3 uczennice SP 47 w czerwonych koszulkach z nagrodą w rękach stoją na tle plakatu XV Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy życie”, obok organizatorzy konkursu. W tle siedzą na krzesłach ratownicy- członkowie jury konkursowego.W sobotę 27 maja w Bydgoszczy podczas finału XV Ogólnopolskiego Konkursu z Pierwszej Pomocy „Ratujemy życie” naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna Koła HOPR w składzie: Marlena Grabińska z klasy 8C, Kinga Jarzyńska i Aleksandra Rożek z klasy 8E.

Nasza ekipa ratunkowa w finale konkursu zmierzyła się z pozorowanym wypadkiem. Dziewczęta zadbały o bezpieczeństwo, przeprowadziły resuscytację krążeniowo- oddechową oraz udzieliły pomocy rannym. Nasza drużyna zdobyła wyróżnienie w postaci Nagrody Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Serdecznie gratulujemy dziewczętom bezcennych umiejętności ratowania ludzkiego życia.

Dyplom dla drużyny Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku za zdobycie Nagrody Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w XV Ogólnopolskim Konkursie z Pierwszej Pomocy „Ratujemy życie”. 3 uczennice SP 47 w czerwonych koszulkach z nagrodą w rękach stoją na tle plakatu XV Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy życie”, obok organizatorzy konkursu. W tle siedzą na krzesłach ratownicy- członkowie jury konkursowego. W sali gimnastycznej na ustawionych w rzędach krzesłach siedzi tłum ludzi. W trzecim rzędzie 3 uczennice SP 47 w czerwonych koszulkach. W sali gimnastycznej na tle plakatu XV Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy życie” i nagród ustawionych na zielonym stole przemawia organizator konkursu, obok siedzą ratownicy i grupa czterech umundurowanych uczniów szkoły mundurowej. Na pierwszym planie tłum ludzi siedzących na krzesłach obrócony plecami.