Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy w Ogólnopolskim Konkursie

W sali gimnastycznej na tle plakatu XVI Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy życie” i nagród ustawionych na zielonym stole stoją trzy uczennice SP 47 ubrane w czerwone koszulki. W tle na krześle siedzi uczeń szkoły mundurowej.W sobotę 25 maja w Bydgoszczy podczas finału XVI Ogólnopolskiego Konkursu z Pierwszej Pomocy „Ratujemy życie” naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna Koła HOPR w składzie: Zofia Oleszczuk, Agata Seroczyńska i Małgorzata Wiśniewska z klasy 6C.

Nasza ekipa ratunkowa w finale konkursu zmierzyła się z pozorowanym zakrztuszeniem, utratą przytomności, złamaniem i ciałem obcym w ranie. Pierwsze zawody o randze ogólnopolskiej dla dziewcząt z SP 47 okazały się sukcesem, gdyż nasza drużyna zdobyła wyróżnienie w postaci Nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom bezcennych umiejętności ratowania ludzkiego życia!W sali gimnastycznej na tle plakatu XVI Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy życie” i nagród ustawionych na zielonym stole stoją trzy uczennice SP 47 ubrane w czerwone koszulki. W tle na krześle siedzi uczeń szkoły mundurowej.

Dyplom dla drużyny Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku za zdobycie Nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy w XVI Ogólnopolskim Konkursie z Pierwszej Pomocy „Ratujemy życie”. W tle dłonie trzymające serce.3 uczennice SP 47 w czerwonych koszulkach stoją tyłem na tle plakatu XVI Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy życie”. Przed nimi organizatorzy konkursu wręczający nagrody.Na tle drzew stoją trzy uczennice SP 47 w czerwonych koszulkach trzymając w rękach nagrody. Przed nimi leży apteczka.

Na tle niskiego budynku stoi otwarty wóz strażacki. Trzej strażacy wyciągają z niego sprzęt. W tle stolik z sędziami konkursu.