Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej klas 7 🏐

Cztery dziewczynki i sześciu chłopców z klasy 7a stoją w szeregu. Jeden z chłopców trzyma w rękach dyplom, a jedna z dziewczynek trzyma piłkę. W tle jest sala gimnastyczna.Na lekcjach WF w styczniu i w lutym 2024 roku uczniowie klas 7 rozegrali mecze międzyklasowe w piłkę siatkową. Każdą klasę reprezentowało 3 chłopców i 3 dziewczynki. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę 🏆

🥇I miejsce klasa 7a (6 pkt)
🥈II miejsce klasa 7b (3 pkt)
🥉III miejsce klasa 7c (0 pkt)
Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą grę oraz sportową atmosferę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy🤝
Cztery dziewczynki i sześciu chłopców z klasy 7a stoją w szeregu. Jeden z chłopców trzyma w rękach dyplom, a jedna z dziewczynek trzyma piłkę. W tle jest sala gimnastyczna. Trzy dziewczynki i czterech chłopców z klasy 7b stoją w szeregu. Jedna z dziewczynek trzyma w rękach dyplom, a jeden z chłopców trzyma piłkę. W tle jest sala gimnastyczna. Czterech chłopców i trzy dziewczynki z klasy 7c stoją w szeregu. Jeden z chłopców trzyma w rękach dyplom, a jedna z dziewczynek trzyma piłkę. W tle jest sala gimnastyczna.