Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego

16 maja podczas uroczystego Festynu z okazji Święta Książki przedstawiono wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego „Legendy Gdańskie Jerzego Sampa” zorganizowanego przez Radę Miasta Gdańska. Konkurs przeznaczony był dla uczniów gdańskich szkół podstawowych. Celem było propagowanie wśród dzieci legend o Gdańsku, promowanie i prezentacja twórczości plastycznej dzieci inspirowanej literaturą Jerzego Sampa, popularyzacja obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

W konkursie tym laureatami pierwszej nagrody zostało aż pięcioro uczniów SP 47. W kategorii klas I-III zwycięzcami zostali: Zuzanna Cieślak kl. II A, Nadia Michalik kl. II A, Oliwia Wasilewska kl. 0  B, Szymon Janus kl. III C, a w kategorii klas IV-VI zwyciężyła Julia Rożek z klasy IV A. Gratulujemy sukcesów!

Galeria…