„Krajobraz jesienny” – w szkicu malarskim

„Krajobraz jesienny” – w szkicu malarskim. Ciepła gama barwna. Lekcja plastyki w klasach 4. Nauczyciel Ewa Siemaszko

Nina Danielewicz kl. 4bPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronamiKarolina Gruca kl. 4bNina Zglinicka kl. 4cMichał Kamiński kl. 4aPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronamiMikołaj Sobiech kl. 4aPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronamiAlicja Ratajewska kl. 4cPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronamiAida Vsiachekova kl. 4bPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronamiAlla Sakhro kl. 4bPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronamiJędrzej Feluś kl. 4bPraca przedstawia jesienny krajobraz z drzewami. Krajobraz podzielony jest na trzy plany, na których rozplanowane są sylwetki drzew z puszystymi, jesiennymi koronami