„Kompozycja warzyw, owoców” – w szkicu malarskim

„Kompozycja warzyw, owoców” – w szkicu malarskim. Mieszanie barw podstawowych. Lekcja plastyki w klasach 4. Nauczyciel Ewa Siemaszko

Agata Kleist kl. 4bKompozycja przedstawia układ warzyw i owoców. Od lewej strony zielone jabłko, śliwka, marchewka. Na drugim planie dwa czerwone jabłkaAida Vsiachenkova kl.4bKompozycja przedstawia układ warzyw i owoców. Od lewej strony marchewka, dwie śliwki, jabłko, dynia. Na drugim planie zielona kapustaBasia Matuszewska kl. 4aKompozycja przedstawia układ warzyw i owoców. Od lewej strony zielona kapusta, cytryna, truskawki, jabłka, żółta gruszka, zielona gruszka, truskawka z tyłu śliwkaAlla Sakhro kl. 4bKompozycja przedstawia układ warzyw i owoców. Na dole trzy fioletowe śliwki, za nimi dwa jabłka, a za nimi zielona kapustaNina Zglinicka kl. 4cKompozycja przedstawia układ owoców. Na dole od lewej granat, za nim ananas obok zielony duży arbuz, po prawej małe śliwkiOliwia Mruk kl. 4bKompozycja przedstawia układ warzyw i owoców. Na dole od lewej czerwone jabłko, obok marchewka ze śliwkami. Z tyłu zielona kapusta