Konkurs – „Najwięcej mocy jest w pierwszej pomocy”

Drugi etap Wojewódzkiego Konkursu „NAJWIĘCEJ MOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY” za nami. W konkursie wzięły udział 32 drużyny z województwa pomorskiego.

W wyniku przeprowadzonych eliminacji do finału konkursu przechodzą drużyny
z najwyższą punktacją z Quizu:

– SP 9 Wejherowo,
– SP 16 Gdańsk,
– SP Kowale,
– SP 27 Gdańsk,
– SP 2 Sztum,
– SP 47 Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy finałowe drużyny na zawody z pierwszej pomocy, które odbędą się w naszej szkole w maju.

Wszystkim drużynom gratulujemy wiedzy i zaangażowania w ideę niesienia pierwszej pomocy, a ich opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów.
Na białym tle umieszczono czarny napis: Szkoła Podstawowa Nr 47 w Gdańsku, Wojewódzki Konkurs z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „ Najwięcej mocy jest w pierwszej pomocy”. Pod napisem niebieskie obrazki symbolizujące pierwszą pomoc: wezwanie pomocy, resuscytacja, defibrylator. Na każdy obrazku jest czerwone serce.
Zrzut ekranu komputera. Obraz podzielony na 9 części. W każdym okienku widać 2 lub 3 uczniów, którzy z uwagą rozwiązują zadania testowe.