Klasy V na spektaklu „Okruchy życia…”

20 grudnia uczniowie klas VA, VB, VC odwiedzili Scenę Teatralną NOT w Gdańsku i obejrzeli spektakl „Okruchy życia -Anioły są wśród nas…” 😇 Musical w wykonaniu młodych aktorów ze Stowarzyszenia Teatralnego INGENIUM 🎭urzekł muzyką, efektami specjalnymi i przede wszystkim przedstawił poruszającą historię💗 Po obejrzeniu tego spektaklu inaczej będziemy już patrzeć na problemy współczesnego pokolenia. To była znakomita lekcja wychowawcza ⚖

Na czarnym tle są okruchy chleba ułożone w kształcie serca. Za nim od lewej strony do prawej jest biała pięciolinia, z kluczem wiolinowym i nutami. Nad sercem, po jego lewej stronie i prawej jest napis z tytułem spektaklu. Na dole strony jest 5 linijek z imionami i nazwiskami aktorów, którzy występują w sztuce. Uczniowie klas 5 siedzą w szeregu na brzegu sceny. Za nimi w szeregu stoją młodzi aktorzy, w większości ubrani w białe koszule. Uczniowie klas 5 siedzą w szeregu na brzegu sceny. Po prawej stronie dwie uczennice stoją przed sceną, a trzy kucają przed sceną. Z tyłu na scenie stoją aktorzy, w większości ubrani w białe koszule.
Mężczyzna stoi na scenie, trzyma w ręku mikrofon. Ubrany jest w czarną kurtkę, spodnie dżinsowe i adidasy. Za nim w oddali stoi grupa pięciu młodych ludzi, ubranych w białe koszule. Z góry na scenę świecą reflektory światłem koloru niebieskiego. Na scenie leży dziewczyna ubrana w czarne spodnie i koszulę w kratkę biało-czarną. Twarzą jest skierowana w stronę chłopka, który patrzy na nią. Chłopaka ubrany jest w koszulę w kratę czarno-białą i biały t-shirt z napisem. W tle jest scena i reflektorGrupa aktorów stoi w rozsypce na scenie. Każdy z nich ma podniesioną do góry rękę. Jest ciemno, światło z reflektorów pada na scenę.