Jasełka przygotowane przez Zerówkę

Grupa dzieci z zerówki, na scenie podczas jasełkowego przedstawieniaBoże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci z grupy „0” wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. Mali artyści pokonali tremę, wspaniale odtworzyli swoje role i pięknie zaśpiewali kolędy.

Grupa dzieci z zerówki, na scenie podczas jasełkowego przedstawienia Grupa dzieci z zerówki, na scenie podczas jasełkowego przedstawienia Grupa dzieci z zerówki, na scenie podczas jasełkowego przedstawienia Grupa dzieci z zerówki, na scenie podczas jasełkowego przedstawienia Grupa dzieci z zerówki, na scenie podczas jasełkowego przedstawienia