Kartka na święta

Uwielbiamy takie lekcje plastyki! 3B gościła dzisiaj w Fundacja NOVA – Klub Sąsiedzki Chełm. Uczniowie z pomocą p. Asi i p. Melani przygotowali świąteczne kartki. Jedną z nich mogą wysłać do bliskich na święta, natomiast druga…Pani Asia z Fundacji zaproponowała, aby drugą kartkę wrzucić do skrzynki sąsiadów. Czasami tak niewiele trzeba, aby sprawić drugiej osobie radość oraz okazać życzliwość. Pani Asiu – meldujemy, że misja rozpoczęta ☺️ Dziękujemy za zaproszenie!23 dzieci stoi pod ścianą na której jest ekran do rzutnika i plakat fundacji. Każdy w rękach trzyma świąteczne kartki. Po prawej stoi uśmiechnięta kobieta, druga stoi między dziećmi. Przed dziećmi na pierwszym planie stoi długi stół, wokół którego ustawione są krzesła.Uśmiechnięta dziewczynka stoi na klatce schodowej i wrzuca kartkę do skrzynki pocztowej.Uśmiechnięta dziewczynka stoi na klatce schodowej i wrzuca kartkę do skrzynki pocztowej.