Jesteśmy życzliwi na co dzień i od święta

20 dzieci leżą na macie, dotykają się ramionami, w środku nad ich głowami leży wycięte z papieru kółko imitujące uśmiechnięte słońce. Wokół słońca odchodzą podłużne kartki imitujące promyczki, dzieci leżą pod promyczkami.Miniony tydzień uczniowie klas młodszych i zerówek rozpoczynali z uśmiechem na twarzy i sercem pełnym dobroci! Wszystko za sprawą Światowego Dnia Życzliwości, który przypadał 21 listopada, a który celebrowaliśmy cały tydzień! Uczniowie wraz z nauczycielkami brali udział w różnych aktywnościach, mających na celu wspieranie wzajemnych relacji i promowanie serdecznych zachowań.
Dzieci przygotowały m.in. kartki z życzeniami dla podopiecznych DPS i liściki z pozdrowieniami dla pracowników szkoły. Przez cały tydzień „opiekowali się” wylosowaną koleżanką lub kolegą z klasy. Pod koniec tygodnia dzieci wzięły udział w sesji fotograficznej przy skrzydłach, bo bycie życzliwym uskrzydla 😊Grupa uśmiechniętych dzieci ustawiona w rzędzie przed ścianą. Troje z nich pokazuje ręką przyklejone na ścianie ponad ich głowami różnokolorowe zwrócone w prawo dłonie z papieru. Dziewczynka stojąca na trzecim miejscu od prawej ma ugięte nogi, rozstawione ręce, odchyloną do tyłu głowę i otwartą buzię. 18 uczniów 2a ustawionych w 3 rzędach. Rząd na samym końcu stoi, dzieci w dwóch rzędach przed nim kucają lub klęczą. Większość dzieci robi serce z rąk. W tle łańcuch wyciętych z papieru dłoni przyczepionych do ściany. 24 uczniów 2c ustawienych w 3 rzędach. Dzieci trzymają na ramiona na na ramionach kolegów i koleżanek po prawej i lewej stronie. W tle tablica z kolorowymi skrzydłami zrobionymi z papier, do których przyczepiony jest napis życzliwość dodaje skrzydeł.19 uczniów 1c stoi w szeregu na tle łańcucha z papierowych rąk, który jest przeczepiony do ściany. Z dłoni układają symbol serca.20 dzieci leżą na macie, dotykają się ramionami, w środku nad ich głowami leży wycięte z papieru kółko imitujące uśmiechnięte słońce. Wokół słońca odchodzą podłużne kartki imitujące promyczki, dzieci leżą pod promyczkami.