Filmowy pokaz mody

19 kwietnia 2016 roku Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną imprezę Filmowy pokaz mody. Swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas IV-VI. Występy oceniało jury, w skład którego weszli nauczyciele i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentować stroje z dowolnie wybranego filmu. Licznie zgromadzona publiczność, złożona z uczniów szkoły i nauczycieli, gorącymi oklaskami nagrodziła wszystkich występujących.

Mieliśmy okazję zobaczyć stroje z filmów: „Harry Potter”, „Star Wars”, „Piraci z Karaibów” i wielu innych. Największe wrażenie na jurorach i publiczności zrobili uczniowie z klasy VIc, którzy zajęli pierwsze miejsce prezentując stroje z filmu „Alicja w krainie czarów”. Młodzi artyści okazali się też świetnymi aktorami, a ich występ był prawdziwym show.

Galeria…