FAST – Face (twarz), Arm (ramię), Speech (mowa), Time (czas)!

20 uczniów klasy 1c ustawionych w trzech rzędach stoi lub kuca pozując do zdjęcia w maskach na oczach i z zeszytami ćwiczeń projektu FAST Heroes w rękach. W tle tablica multimedialna z napisem „pod magiczny numer 112”.Program Edukacyjny FAST Heroes zaznajamia dzieci z charakterystycznymi objawami udaru mózgu oraz uczy korzystania z numeru alarmowego 112, czyli porusza kluczowe aspekty dla ratowania życia najbliższych, przede wszystkim babć i dziadków. W tym interaktywnym programie edukacyjnym wzięli udział uczniowie klasy 1c. Niesamowity entuzjazm dzieci do uczenia się i dzielenia informacjami pomógł szerzyć tę wiedzę wśród członków rodziny, zwłaszcza wśród dziadków, z którymi łączy dzieci wyjątkowa więź. Oto Superbohaterowie z jedną ważną misją- ocalenia naszych dziadków. Polecamy Program FAST Heroes heroes20 uczniów klasy 1c ustawionych w trzech rzędach stoi lub kuca pozując do zdjęcia w maskach na oczach i z zeszytami ćwiczeń projektu FAST Heroes w rękach. W tle tablica multimedialna z napisem „pod magiczny numer 112”. W sali lekcyjnej w ławkach siedzą uczniowie klasy 1c w dłoniach trzymają superbohatera FAST. Na łatkach leżą rozłożone zeszyty ćwiczeń projektu FAST Heroes.

22 uczniów klasy 1c ustawionych w trzech rzędach stoi lub kuca pozując do zdjęcia w maskach FAST na twarzy. W tle tablica multimedialna z bohaterami projektu FAST Heroes.
Uczniowie klasy 1c siedzą w sali lekcyjnej w ławkach. Obróceni w stronę tablicy multimedialnej oglądają animowany film o objawach udaru mózgu.

W sali lekcyjnej przy stoliku stoi chłopiec, za nim dziewczynka z zamkniętymi oczami, która próbuje coś napisać ołówkiem w ćwiczeniach chłopca.