Eksperymenty 1c

Grupa chłopców siedzących przy stole nakrytym czarną folią, lepiących białą masę.Klasa 1 c eksperymentowała z cieczą nienewtonowską, która wydaje się magiczna, a tak naprawdę to czysta fizyka. Ciecz pod wpływem nacisku, ugniatania zmienia się w ciało stałeByło to świetne doświadczenie i ćwiczenie manualne, wpływające na integrację sensoryczną. Uczniowie byli zachwyceni.

Dwóch chłopców przy stole lepiących białą masę. W tle czerwony kominek.

Dwie dziewczynki w fartuszkach siedzących przy stole lepiących białą masę.

Grupa uczniów siedzących przy dwóch stołach nakrytych czarną folią, lepiących białą masę.

Trzech chłopców przy stole lepi kulki z białej masy, w tle inne dzieci siedzące przy stoliku.

Dwóch chłopców przy stole nakrytą czarną folią, lepią białą masę. W tle okno, biurko, krzesło .

Chłopiec i dziewczynka stoją przy stole, wylewają z miski białą masę.