„Choineczko, choineczko! Stoisz dumna pośród nas, swoim światłem rozpromieniasz ten świąteczny czas”

Uczniowie stoją w różnych częściach klasy. Na stolikach porozkładane są artykuły plastyczne. Z prawej strony 8 osób stoi wokół stolika na którym rozłożone są farby . Uczniowie trzymają w rękach plastikowe kule.Niedaleko naszej szkoły stanęła piękna choinka. Z dumą informujemy, że niektóre ozdoby zostały wykonane przez naszych uczniów Dziękujemy Fundacja NOVA – Klub Sąsiedzki Chełm za dostarczenie bazy w postaci kul oraz Rada Dzielnicy Chełm, która  niespodziewanie obdarowała twórców prezentami!

Uczniowie stoją w różnych częściach klasy. Na stolikach porozkładane są artykuły plastyczne. Z prawej strony 8 osób stoi wokół stolika na którym rozłożone są farby . Uczniowie trzymają w rękach plastikowe kule. Na stoliku leży cerata ochronna kubeczki z brudną wodą, cekiny, nożyczki, kubełek z pędzlami i paleta z farbami. Wokół stolika siedzi chłopiec i dziewczynka i stoi dziewczynka. Chłopiec trzyma pędzel w kubeczku z wodą. Dziewczynka maluje wnętrze bombki. Kolejna dziewczynka odwrócona tyłem. 20 uśmiechniętych dzieci w dwóch szeregach, rząd z tyłu stoi rząd z przodu klęczy. Dzieci trzymają w rękach torby prezentowe. Niektóre osoby mają na głowie opaski świąteczne lub czapki Mikołaja.