ELIMINACJE i FINAŁ MISTRZOSTW GDAŃSKA w INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

17.09.2014r. na stadionie GOKF odbyły się eliminacje do Mistrzostw Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych kl. V i VI. W zawodach wzięli udział uczniowie z 50 szkół podstawowych z Gdańska. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800m, a chłopcy 1000m. Naszą szkołę reprezentowało: 12 dziewczynek i 3 chłopców.

Czytaj dalej

Sztafetowe biegi przełajowe

W ramach obchodów Światowego Dnia Serca nauczyciele wychowania fizycznego: Kowalczuk Iwona , Samujło Beata i Ziółko Agnieszka zorganizowały w poniedziałek 15.09.2014r. MIĘDZYKLASOWE SZTAFETY PRZEŁAJOWE. W zawodach brały udział 12-osobowa reprezentacja klas  IV, 14-osoba reprezentacja klas V oraz 16-osoba reprezentacja klas VI.

Czytaj dalej

Czwartek lekkoatletyczny – jesień

OLYMPUS DIGITAL CAMERA12 września na stadionie GOKF-u odbyły się ostatnie w 2014 roku zawody z cyklu „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH” pod hasłem „Wybierz sport, uciekaj przed nałogami.” Naszą szkołę dumnie reprezentowało 38 dziewcząt i chłopców. Zawodom towarzyszyła piękna, letnia pogoda.Nasi uczniowie wywalczyli w sumie 15 medali ( 5 złotych, 6 srebrnych i 4 brązowe ).

Czytaj dalej

Rok szkolny 2014/15 ROZPOCZĘTY!

1 września 2014r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku rozpoczęli nowy rok szkolny. Po krótkiej uroczystości w sali gimnastycznej wszyscy z radością spotkali się ze swoimi wychowawcami oraz koleżankami i kolegami. Z tej okazji wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów w nauce i pasji w podejmowaniu codziennych wyzwań, jakie stawia nam rok szkolny 2014/2015.

Czytaj dalej