Mistrzostwa szkoły w dwa ognie klas IV-tych

W lutym i marcu 2015 roku w szkolnej sali gimnastycznej rozegrano turniej „Dwóch Ogni Usportowionych Dziewcząt”. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” wg przepisów gry rekomendowanych przez Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej. W turnieju wzięło udział 36 uczennic klas czwartych.

Czytaj dalej

Finał konkursu ENGLISH MASTER

11 marca w naszej szkole odbył się finał konkursu z języka angielskiego – ENGLISH MASTER. Najlepiej z zestawem zadań poradziła sobie uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 82 (Gdańsk). Drugie miejsce zdobyła reprezentantka Szkoły Podstawowej nr 58 (Gdańsk), natomiast III miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Igor Szymaniak z klasy VIa. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Pierwsze półrocze za nami…

25 lutego odbył się apel grupy wiekowej IV- VI, na którym podsumowano pracę w pierwszym okresie roku szkolnego 2014/15. Uczennice klas piątych sprawnie prowadziły spotkanie rozpoczęte recytacją „Przyjaciół” A. Mickiewicza. Wręczono wiele nagród za zwycięstwa sportowe i sukcesy w konkursach przedmiotowych. Najlepsi uczniowie klas otrzymali dyplomy gratulacyjne oraz pozowali do wspólnych zdjęć.

Czytaj dalej

Smocze łodzie

23.02.2015 sześcioosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła pierwsze miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Gdańska Smoczych Łodzi na basenie. Dzięki determinacji i zgraniu zawodników wygraliśmy wszystkie rundy – byliśmy bezkonkurencyjni.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich

18 grudnia 2014r. nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Gdańska w Sztafetach Pływackich dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych. Każda reprezentacja szkoły składała się z 8 dziewcząt i 8 chłopców, po dwóch uczniów z klas III, IV, V, VI. Zawodnicy mieli do przepłynięcia dystans 8x25m stylem dowolnym.  Zespół dziewcząt zajął V miejsce uzyskując czas: 2:47,98”, a chłopców IX miejsce i zakończył rywalizację z czasem 2:51,42”.

Czytaj dalej