Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Kilkanaścioro uczniów stoi na środku sali i śpiewa podczas występu.13 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W części oficjalnej głos zabrali P. dyrektor Barbara Deptała oraz przedstawiciel Rady Rodziców P.  Agnieszka Długosz-Zglinicka, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Następnie został zaprzysiężony Samorząd Uczniowski, a w części artystycznej uczniowie klas 5a oraz 5b tańcem i śpiewem i wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Uroczystość wywołała uśmiech na twarzach zarówno nauczycieli, jak i uczniów.
Apel szkolny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Grupa uczniów siedzi na ławkach. Dwie uczennice stoją na środku sali i przemawiają do mikrofonu. Grupa uczniów stoi z uniesioną ręką przed Panią dyrektor w celu zaprzysiężenia samorządu. Dwóch uczniów siedzi w ławce na środku sali i przemawia do mikrofonu podczas apelu szkolnego. W tle widać napis "Całe życie jest szkołą". Grupa dziewcząt wykonuje układ taneczny podczas przedstawienia. Kilkanaścioro uczniów stoi na środku sali i śpiewa podczas występu. Pani dyrektor stoi na sali gimnastycznej i przemawia do uczniów. Obok stoją dwie uczennice oraz grupa uczniów siedzi na ławkach.