Andrzejkowe wróżby w świetlicy

Siedmioro chłopców siedzi w kręgu na podłodze. Przed nimi leżą papierowe kolorowe gwiazdki z piktogramami. Pośrodku kręgu leży szklana butelka. Widok z góryNasza świetlica zamieniła się w magiczny salon wróżb, w którym zgodnie z tradycją odbyły się wróżby andrzejkowe. Uczniowie odgadywali, kim będą w przyszłości, jak będzie miał na imię wybranek serca. Układając buty, dzieci sprawdziły, które z nich pierwsze zmieni stan cywilny. Wylosowano pomyślne wróżby na najbliższy czas.
Czy wróżby się spełnią? Czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy!

 Dzieci stoją z uśmiechem na twarzy. Na podłodze ułożone buty w 2 rzędach. W tle przyczepione do tablicy korkowej girlandy z napisem Andrzejki oraz kolorowe czarodziejskie czapki

Siedmioro chłopców siedzi w kręgu na podłodze. Przed nimi leżą papierowe kolorowe gwiazdki z piktogramami. Pośrodku kręgu leży szklana butelka. Widok z góry