Alpaki Bojano

Uczniowie stoją w zagrodzie alpak i karmią je marchewkami. W tle widać zabudowania oraz drzewa i krzewy.Wspólna wycieczka klasy 2A i 2C obfitowała w atrakcje. Podczas pobytu na farmie dzieci karmiły alpaki, kozy, owieczki i króliki. Bliski kontakt ze zwierzakami dał im wielką satysfakcję, a zabawa bańkami dużo radości. Ognisko z kiełbaskami zakończyło pobyt na gospodarstwie. Z wycieczki przywieźliśmy pamiątki i niezapomniane chwile. To była super przygoda!
Uczniowie stoją w zagrodzie alpak i karmią je marchewkami. W tle widać zabudowania oraz drzewa i krzewy. Pięciu uczniów klasy 2 stoi przed zagrodą kóz i owiec pozując do zdjęcia. Uczniowie klas 2 siedzą na ławeczkach dookoła ogniska i pieką kiełbaski. W tle trzy drewniane domki i duże drzewo. Pięciu uczniów klas 2 stoi przy kozie, czworo z nich karmi zwierzę marchewką. W tle paśnik i zabudowania. Pięciu uczniów bawi się z króliczkami w zagrodzie. Zwierzątka wspinają się dziewczynce na kolana. Uśmiechnięte dzieci bawią się na placu zabaw mydlanymi bańkami. Kilkoro dzieci na pierwszym planie tworzy duże bańki, a pozostałe próbują je złapać.