„Akademia Pana Kleksa”

Na plakacie z napisem AKADEMIA PANA KLEKSA odwrócona plecami dziewczynka stojąca przed uchylonymi drzwiami do Akademii. W tle czarodziejski las.„Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa Tu wszystko jest możliwe, zwierzęta są szczęśliwe A dzieci, wiem coś o tym, latają samolotem…”Klasa 2c wybrała się do kina na uwspółcześnioną wersję kultowej bajki Brzechwy pt. „Akademia Pana Kleksa”. Tytułowa Akademia prowadzona przez wybitnego i zarazem szalonego pedagoga, profesora Ambrożego Kleksa, to świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Ciekawe, czy nasi uczniowie chętnie by dołączyli do tej nietypowej szkoły pełnej magii i baśniowości?

5 uczniów klasy 2c pozuje w kinie na tle fotobudki, dwoje uczniów wychyla głowy z fotobudki.W kinie na tle ekranu wyświetlającego zaśnieżone choinki pozuje do zdjęcia klasa 2c wraz z wychowawcą.Na tle wejścia do szkoły stoi klasa 2c wraz z wychowawcą i pozuje do zdjęcia.