W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste podsumowanie emocjonujących rozgrywek międzyklasowych w grze „Dwa Ognie” klas 4.
Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, gratulując wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i ducha fair play.
Wyniki rywalizacji
Kategoria dziewcząt
I miejsce – klasa 4B
II miejsce – klasa 4C
III miejsce – klasa 4A
Kategoria chłopców
I miejsce – klasa 4B
II miejsce – klasa 4C
III miejsce – klasa 4A
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom!
