WYNIKI kampanii Rowerowy Maj

Z radością ogłaszamy, że klasy, które zdobyły nagrodę grupową za aktywny udział to
II A
III C
V B
VI C
Gratulacje!Już niedługo rozpocznie się wręczenie nagród indywidualnych. Pamiętajmy, że wybierając rower zamiast samochodu, nie tylko dbamy o nasze zdrowie i kondycję, ale również przyczyniamy się do ochrony środowiska. Plus, to świetna okazja do cieszenia się piękną pogodą! I nie zapominajmy o bezpieczeństwie – kaski na głowy!
5 uczniów klasy 3b ustawionych w rzędzie. Od lewej dziewczynka na hulajnodze, pozostali chłopcy na rowerach.
Na tle szkoły stoi 16 uczniów, 2 osoby po lewej trzymają przy sobie rowery, pozostałe hulajnogi.
 Na pierwszym planie uśmiechnięta dziewczynka na hulajnodze. ZA nią kolejna dziewczynka, w tle 3 inne. Wszystkie z hulajnogami.