Szkolny Konkurs Recytatorski „Dzielmy się życzliwością”

10 uczennic stoi na tle tablicy z napisem „Dzielmy się życzliwością” trzymając nagrody i dyplomyBoże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają o wszelkich sporach. Warto budować postawę życzliwości i szacunku do drugiego człowieka już od najmłodszych lat. Uczestnicy Szkolnego Konkursu Recytatorskiego z klas 0-III deklamując wiersze przekonali wszystkich, że warto być życzliwym i serdecznym nie tylko od święta.

Konkurs uświetnił występ uczennicy klasy IVC Julii Wojciechowskiej, która zaśpiewała świąteczną piosenkę pt. „Noel”. Spośród uczestników konkursu wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii klas 0-I zwycięzcami zostali:
I miejsce- Adela Klukowska kl. IB,
II miejsce- Nadia Ślęczka kl. IA,
III miejsce- Eliza Przychodzeń kl. 0,
wyróżnienie- Kinga Walkowiak kl. IC.
W kategorii klas II-III zwycięzcami zostali:
I miejsce- Barbara Matuszewska kl. IIA,
II miejsce- Anna Woźniak kl. IIIB,
III miejsce- Helena Zielińska kl. IIIB,
wyróżnienie- Martyna Stankiewicz kl. IIA.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy ogólnego wyrazu artystycznego.