Betlejemskie Światełko Pokoju

Na szkolnym korytarzu stoi czworo dzieci w mundurach zuchowych. Naprzeciwko nich harcerka oraz Pani Dyrektor która trzyma w ręku lampion z zapaloną świeczką. W tle duży plakat z ze świątecznie udekorowanym kominkiem.Betlejemskie Światełko Pokoju krąży po świecie, dotarło też do naszej szkoły. Jak co roku harcerze i harcerki ZHP przed świętami Bożego Narodzenia niosą ogień z Betlejem który jest symbolem nadziei i pokoju. Pani Dyrektor odebrała Światełko z rąk naszych Zuchów z gromady Smerfna Kraina i wraz z nimi zaniosła je do obecnych w szkole klas życząc wszystkim NADZIEI NA LEPSZE JUTRO.

na szkolnym korytarzu obok choinki siedzą trzy dziewczynki i chłopiec w mundurach zuchowych. Jedna dziewczynka trzyma w ręku lampion z zapalona świeczką. Obok dzieci stoi harcerka w mundurze i Pani Dyrektor. W tle duży plakat z ze świątecznie udekorowanym kominkiem.Czworo Zuchów i jedna harcerka stoją w sali lekcyjnej przed tablicą. Dwie dziewczynki trzymają w ręku lampion z zapaloną świeczką. Po ich lewej stronie stoi Pani dyrektor oraz nauczycielka. Przed nimi w dwóch ławkach siedzi czworo dzieci. Czworo zuchów ubranych w mundury stoi w sali lekcyjnej, jedna dziewczynka trzyma w ręku lampion z zapaloną świeczką. Przed zuchami siedzą w ławkach ustawionych w 3 rzędy uczniowie z klasy 7b. Na ławkach przed każdym uczniem stoi monitor komputerowy. W sali szkolnej stoją cztery zuchy i druhna harcerka. Jedna dziewczynka trzyma w podniesionej ręce lampion z zapaloną świeczką. W koło nich stoi grupa uczniów ze szkolnej zerówki przebranych w stroje postaci z Jasełek. Na szkolnym korytarzu stoi czworo dzieci w mundurach zuchowych. Naprzeciwko nich harcerka oraz Pani Dyrektor która trzyma w ręku lampion z zapaloną świeczką. W tle duży plakat z ze świątecznie udekorowanym kominkiem.