112- Trzy cyfry ratujące życie!

Na ścianie wisi plakat z numerem alarmowym 112 oraz z pojazdami służb ratunkowychKlasy 0-III obchodziły święto Europejskiego Numeru Alarmowego 112. W ramach obchodów tego święta uczniowie młodszych klas uczyli się wzywać pomoc oraz ćwiczyli zasady udzielania pierwszej pomocy. Warto zapamiętać numer 112, gdyż służy do powiadamiania o zagrożeniach zdrowia, życia oraz mienia.

Uczniowie klasy trzeciej eksponują wiszący na ścianie plakat z numerami alarmowymi. Uczniowie klasy trzeciej wykonują quiz na temat numerów alarmowych na tablicy multimedialnej. Na ścianie wisi plakat z numerem alarmowym 112 oraz z pojazdami służb ratunkowych. Uczeń klasy pierwszej ćwiczy uciski klatki piersiowej na fantomie. W tle widać uczniów, którzy się temu przyglądają. 5 uczniów z klasy pierwszej unosi kciuk do góry. W tle wisi plakat z numerami alarmowymi.