Zwycięstwo w konkursie!

Praca plastyczna wykonana techniką kolażu. Lewej strona pracy przedstawia chłopca w lesie. Obok niego w biało- czerwonych chmurkach umieszczono hasła: Ubierz się odpowiednio! Uważaj na kleszcze! i Nie zbliżaj się do dzikich zwierząt! W lewym górnym rogu na białym tle napisano hasło konkursu " Wakacje to przygoda bezpieczna i zdrowa". Z prawej strony pracy jest dziewczynka stojąca w morzu. W tle widać plażę, parasol, koc i zabawki. W biało- czerwonych chmurkach napisano hasła: Uważaj na słońce! Pij dużo płynów! i Pływaj w wyznaczonych miejscach! Na niebie narysowano trzy chmury i słońce.Uczniowie klasy 1a zajęli 1.miejsce w Konkursie Plastycznym „Wakacje to przygoda bezpieczna i zdrowa” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Gdańsku w ramach projektu edukacyjnego Bezpieczny wypoczynek, który jest realizowany w naszej szkole.
Gratulujemy!

Praca plastyczna wykonana techniką kolażu. Lewej strona pracy przedstawia chłopca w lesie. Obok niego w biało- czerwonych chmurkach umieszczono hasła: Ubierz się odpowiednio! Uważaj na kleszcze! i Nie zbliżaj się do dzikich zwierząt! W lewym górnym rogu na białym tle napisano hasło konkursu " Wakacje to przygoda bezpieczna i zdrowa". Z prawej strony pracy jest dziewczynka stojąca w morzu. W tle widać plażę, parasol, koc i zabawki. W biało- czerwonych chmurkach napisano hasła: Uważaj na słońce! Pij dużo płynów! i Pływaj w wyznaczonych miejscach! Na niebie narysowano trzy chmury i słońce. Na tle szkolnego korytarza pozuje dwudziestu trzech uczniów. Dzieci ustawione w trzech rzędach trzymają w rączkach dyplomy i torby prezentowe, które otrzymały za zdobycie 1.miejsca w konkursie. Z prawej strony stoi nauczycielka, z lewej przedstawicielka organizatora konkursu.