Zespół wokalny „Incognito” zajął III miejsce

Na stole stoi dyplom dla Zespołu "Incognito" za zajęcie III miejsca i statuetka w kolorze złotym w kształcie pięciolinii, na której są nuty.Założony w tym roku szkolnym Zespół wokalny „Incognito” pod kierownictwem p. Izabeli Durasiewicz dnia 19.05.2023 r. wziął udział w przesłuchaniach finałowych I Wojewódzkiego Festiwalu Szant i Piosenek Marynistycznych.
Poziom prezentacji był niezwykle wysoki, tym bardziej cieszymy się, że naszym wokalistkom udało się zająć III miejsce!

Hasło przewodnie festiwalu brzmiało „O czym szumi morze”, co idealnie wpisuje się w klimat wydarzenia, a także działalność zespołu, który ma wielki potencjał i miejmy nadzieję wypłynie na szerokie wody. Serdecznie gratulujemy udanego debiutu konkursowego i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Grupa sześciu dziewcząt stoi na scenie. Trzymają mikrofony i śpiewają. Grupa osób stoi i uśmiecha się, jedna dziewczynka trzyma statuetkę, druga dyplom. Na zdjęciu jest też dyrektor szkoły i organizatorzy konkursu. Grupa sześciu dziewcząt stoi na scenie i uśmiecha się, jedna z nich trzyma dyplom, druga klęczy przed grupą i trzyma statuetkę. Nauczyciel wraz z grupą dziewcząt stoi na scenie i uśmiecha się. Nauczyciel trzyma podziękowanie, jedna dziewczynka trzyma dyplom, druga klęczy przed grupą i trzyma statuetkę. Na stole stoi dyplom dla Zespołu "Incognito" za zajęcie III miejsca i statuetka w kolorze złotym w kształcie pięciolinii, na której są nuty.