Zawody sportowe klas 1

Na sali gimnastycznej siedzą uczniowie klas pierwszych w rzędach i czjkają na rozpoczęcie zawodów sportowych. Przed nimi stoi nauczycielka, która tłumaczy zasady zawodów.Dnia 11.06.2024r. Odbyły się zawody sportowe klas 1, które podsumowały całą pracę uczniów na zajęciach Fitklasy. Drużyny wykazały się sportową rywalizacją i super postawą, a w dopingu pomagali wspaniali kibice.
I miejsce zdobyła klasa IA
II miejsce zdobyła klasa IB
III miejsce zdobyła klasa IC

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami z rąk Pani Vice-dyrektor i pamiątkowym dyplomem dla klasy. Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.
Na sali gimnastycznej siedzą uczniowie klas pierwszych w rzędach i czjkają na rozpoczęcie zawodów sportowych. Przed nimi stoi nauczycielka, która tłumaczy zasady zawodów. Uczniowie klas I na sali gimnastycznej rywalizują w zawodach sportowych - wyścigi rzędów, dzieci skaczą na piłce Grupa uczniów stoi na sali gimnastycznej z medalami i dyplomem wraz z wychowawca klasy i vice-dyrektorem Grupa uczniów stoi na sali gimnastycznej z medalami i dyplomem wraz z wychowawca klasy i vice-dyrektorem Grupa uczniów stoi na sali gimnastycznej z medalami i dyplomem wraz z wychowawca klasy i vice-dyrektorem