Zawody pływackie klas ósmych

Grupa uczniów na podjum oraz w okolicy podjum w tle tafla wody na basenie31.05.2019r. w piątek odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas VIII. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – rywalizacja drużynowa (sztafeta pływacka) i  indywidualna, oddzielnie dla dziewczynek i chłopców . Każda klasa do sztafety pływackiej wystawiła swoją reprezentację, w skład której wchodziły 4 najlepsze osoby z klasy.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia się, pokonując stylem dowolnym dystans 25m. Natomiast rywalizacja indywidualna odbyła się w czterech stylach – grzbietowym, dowolnym (kraul na piersiach) i klasycznym na dystansie 50m oraz stylem motylkowym na dystansie 25m.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział a medalistom serdecznie gratulujemy!

WYNIKI SZTAFET

I miejsce  – klasa VIII C czas 1.07.24

Weronika Wiśniewska

Kuba Pożoga

Kuba Majewski

Krzyś Maślanka

II miejsce – klasa VIII B czas 1.17.08

Marta Wysocka

Zuzia Lis

Artur Gąsienica-Jędrzejczyk

Konrad Gruszka

III miejsce klasa VIII D czas 1.21.31

Julia Zajder

Patryk Kuźniarski

Michał Chmielecki

Angelika Szwonka

IV miejsce klasa VIIIA czas 1.23.24

Julia Dymek

Kinga Borowczyk

Zuzia Szymańska

Paulina Mosakowska