Zawody pływackie klas II-II

W dniu 7.06 wtorek na pływalni przy ul. Chałubińskiego w ramach Mistrzostw Szkoły odbyły się zawody pływackie najmłodszych. Uczniowie z klas II i III rywalizowali w sztafetach pływackich w zespołach 6-osobowych. Zawody przebiegły bardzo sprawnie w duchu sportowej rywalizacji. To niewątpliwie ogromna radość i wspaniałe przeżycie dla każdego dziecka. Dziękujemy rodzicom i uczniom za liczne przybycie oraz entuzjastyczny doping swoich reprezentantów. Do zobaczenia za rok!
Reprezentacje trzech klas 2 na podium. Każdy z nich ma na szyi medal. Z przodu uczniowie siedzą na podium a z tyłu stoją Sześcioro uczniów kl2a pod wodą pozuje do zdjęcia. Każdy z nich dmucha powietrze nosem ma założone okulary pływackie i czepek. 4 z prawej to dziewczynki w strojach jednoczęściowych a dwóch z lewej to chłopcy w kąpielówkach
Uczniowie klas 3 płyną, pchając materace, a na każdym z nich leży jedna uczennica. Ścigają się w konkurencji sztafet pływackich
Reprezentacja klasy 3 b otrzymuje złote medale, stojąc na podium z rąk Dyrekcji