Wystawa dzieł Vincenta van Gogha

pięcioro dzieci stoi, w tle słoneczniki i napis Van Gogh zanurz się w świecie obrazówDnia 28.02.2023 r. uczniowie klasy 3A wybrali się do Amber Expo na multisensoryczną wystawę dzieł Vincenta van Gogha. Uczniowie mieli okazję przekonać się, jak współczesne technologie działają na rzecz wielkiej sztuki. Przy dźwiękach muzyki mogli zanurzyć się w świecie obrazów i podziwiać niesamowite dzieła holenderskiego malarza poddane różnym animacjom. Takie wrażenia na długo pozostaną w pamięci młodych odbiorców sztuki.

ucznowie z klasy 3a stoją przed budynkiem, w tle słoneczniki i napis Van Gogh zanurz się w świecie obrazów pięcioro dzieci stoi, w tle słoneczniki i napis Van Gogh zanurz się w świecie obrazów uczniowie siedzą w hali Amber Expo i oglądają prezentację na temat Van Gogha uczniowie siedzą w hali Amber Expo i oglądają prezentację na temat Van Gogha