Wigilia w klasie 5B

22 grudnia 2022 r. uczniowie klasy 5B wspólnie z wychowawczynią oraz z pomocą rodziców zorganizowali klasową Wigilię. Był to magiczny, przedświąteczny czas spędzony w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie złożyli sobie życzenia, dzieli się opłatkiem, śpiewali kolędy i pastorałki, a po tradycyjnych smakołykach przyszedł czas na prezenty 🎁 🎅

Wesołych Świąt🎄

Uśmiechnięci uczniowie klasy 5B siedzą przy stole, niektórzy z nich mają czapki św. Mikołaja na głowach. Na stole leży czerwony obrus, po środku niego jest biały bieżnik z gwiazdkami. Nas stole są białe talerzyki z ciastem, ciasteczkami, stoją soki w kartonikach. W tle jest sala lekcyjna z kolorowymi meblami. Uśmiechnięci uczniowie, niektórzy z czapkach św. Mikołaja siedzą przy stole nakrytym czerwonym obrusem. Na środku stołu jest biały bieżnik i leżą talerzyki z ciastem, ciasteczkami oraz stoją soki w kartonikach. W tle jest sala lekcyjna z dwoma białymi tablicami. Uczniowie siedzą przy stole nakrytym czerwonym obrusem i trzymają w rękach prezenty. Na stole jest biały bieżnik, talerzyki z ciastem i ciasteczkami, kubeczki, soki w kartonikach. W tle jest sala lekcyjna z kolorowymi szafkami. Uczniowie klasy 5B stoją ustawieni w dwóch rzędach i trzymają w rękach prezenty. Dzieci z pierwszego rzędu kucają. Niektóre z dzieci mają na głowach czapki św. Mikołaja lub opaski świąteczne z rogami reniferów. Z lewej strony stoi choinka, a pod nią leż prezenty. W tle jest korytarz szkolny. Czterech uśmiechniętych chłopców ubranych w czapki św. Mikołaja stoi w szeregu i trzyma w rękach prezenty. W tle jest plakat z kominkiem i ozdobami świątecznymi. Dwie dziewczynki ubrane w spódniczki z opaskami w kształcie rogów renifera na głowach stoją obok siebie i trzymają w rękach prezenty. W tle jest plakat z kominkiem ozdobionym skarpetami świątecznymi i świerkową girlandą oraz prezenty. Trzy uśmiechnięte dziewczynki stoją w szeregu i trzymają w rękach prezenty. Dwie z nich mają na głowach czapki św. Mikołaja, a trzeci opaskę z rogami renifera. W tle jest plakat z kominkiem ozdobionym skarpetami świątecznymi i świerkową girlandą oraz prezenty. Trzy uśmiechnięte dziewczynki stoją w szeregu, ubrane w czapki św. Mikołaja. W rękach trzymają prezenty. W tle jest plakat z kominkiem ozdobionym skarpetami świątecznymi i świerkową girlandą oraz prezenty. Dwie uśmiechnięte dziewczynki stoją obok siebie z czapkami św. Mikołaja na głowach. Jedna z nich ma okulary na nosie. W rękach trzymają prezenty. W tle jest plakat z kominkiem ozdobionym skarpetami świątecznymi i świerkową girlandą oraz prezenty. Dwie uśmiechnięte dziewczynki stoją naprzeciwko siebie i przełamują się opłatkiem. Z lewej strony stoi dziewczynka ubrana w sukienkę. W tle jest sala lekcyjna i okna.