Wielkie rodzinne świętowanie

6 czerwca był szczególnym dniem dla naszej szkolnej społeczności. Był to czas rodzinnego świętowania, ponieważ na terenie SP 47 odbył się festyn oraz XV Galeria Talentów. Na uczestników czekało wiele atrakcji: wyścigi w workach, wspinaczka po linie,  gra w bule, malowanie twarzy, zabawy związane z recyklingiem, warsztaty zapobiegające agresji, pokazy LEGO, robotyka, gry planszowe i loteria fantowa.

Swoje umiejętności zaprezentowali również uczniowie należący do szkolnego koła pierwszej pomocy, a w stołówce królowały zdrowe przekąski i ciasta przygotowane specjalnie na tę okazję. Można było napić się też świeżego soku przygotowanego przez pracownice firmy Salvit Prima. Galerię Talentów pod hasłem „Razem gramy i śpiewamy” uświetniły różnorodne występy naszych uczniów wraz ze swymi rodzinami i przyjaciółmi. Były krótkie przedstawienia teatralne, pokazy taneczne, popisy wokalne i recytatorskie. Całość zwieńczył występ zespołu rockowego Ghost of War. Wszystkim występującym i licznie przybyłym gościom  życzymy wszelkiej wspaniałości. Rozwijajcie swoje pasje i dzielcie się nimi, a my z radością będziemy Was wspierać.

Do zobaczenia za rok na kolejnej Galerii Talentów!

Galeria…