Warsztaty z Ratownictwa Wodnego

We wtorek uczniowie klasy 5 i 6 mieli okazję wziąć udział w warsztatach z Ratownictwa Wodnego 🌊
Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu #PomorzePomoże. Uczniowie dowiedzieli się o tym w jaki sposób należy unikać niebezpiecznych sytuacji nad akwenami wodnymi oraz jak pomóc poszkodowanym nad wodą 🏊‍♂️🌊.

Nie zabrakło szkolenia z zrzutu bojką ratowniczą do celu (koła ratowniczego) oraz quizu z wiedzy dot. ratownictwa wodnego🏊‍♂️.
Dziękujemy #PomorzePomoże za świetne warsztaty poprowadzone z wielkim zaangażowaniem i troską o bezpieczeństwo najmłodszych nad wodą 💙
#RATUJzGŁOWĄ

Na zdjęciu jest młody mężczyzna, który wskazuje palcem na tablicę. Jest w trakcie wypowiadania jakichś słów.

Jeden młody mężczyzna stoi przy biurku, drugi przy nim siedzi i ma założone ręce. Za plecami jest telewizor, a na ławce szkolnej przed nimi leży koło ratownicze i bojka ratownicza.

Młody mężczyzna stoi na środku sali szkolnej i trzyma w rękach bojkę ratowniczą pokazując innym jak należy jej używać. Za jego plecami jest telewizor i tablica. Młody mężczyzna stoi na środku sali szkolnej i trzyma w rękach bojkę ratowniczą pokazując innym jak należy jej używać. Za jego plecami jest telewizor i tablica. Na środku sali stoi młody mężczyzna, który w ręku trzyma bojkę ratowniczą i przygotowuje ją do użycia. W sali jest grypa uczniów, którzy siedzą w ławkach i słuchają, szkolenia. Na ścianie wisi tablica i telewizor. Uczeń jest w trakcie rzutu bojką ratowniczą. Stoi on przy młodym mężczyźnie na środku sali. W sali siedzi grupka uczniów. Jeden z nich ma podniesioną rękę.