UWAGA ŚWIĘTA ❗❗❗

Z tej okazji Szkolne Koło Wolontariatu organizuje dwie akcje na raz.
Łączymy pokolenia – chcemy dać jak najwięcej dobra i radości najmłodszym jak i najstarszym 🙂
      1. PACZUSZKA DLA MALUSZKA – zbiórka art. higienicznych i kosmetycznych dla niemowląt i ich mam z Domu Samotnej Matki w Gdańsku (zbiórka do 3.01.2023 r.) – weź papierową bombkę z logiem akcji ze szkolnej choinki przy wyjściu ze szkoły.

      2. PACZUSZKA DLA STARUSZKA – odpowiadamy na marzenia trzech Seniorów, którzy napisali list do św. Mikołaja (zbiórka do 21.12) – listy na plakatach.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU – WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA PLAKATACH 🙂

Plakat: "Szkolne Koło Wolontariatu łączy POKOLENIA. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcemy zanieść radość zarówno najmłodszych jak i najstarszych. Dlatego organizujemy akcje: Paczuszka dla Maluszka zbiórka artykułów higienicznych dla niemowląt (chusteczki nawilżone, kremy, szampony, pampersy, mleko w proszku) oraz dla ich mam. Dary przekażemy do Domu Samotnej Matki w Gdańsku. Zbiórka do 3.01.2023r."
Plakat: "Paczuszka dla Staruszka. 3 samotnych Seniorów z Centrum Opieki Serenus w Gdańsku napisało list do św.Mikołaja: P.Zosia- KREM DO RĄK, KREM DO TWARZY NAWILŻAJĄCY, CUKIERKI VERBENY (SZAŁWIA I MELISA) ORAZ OCET JABŁKOWY Z ROSSMANNA BIO. P.Tomek: koc i małą poduszkę, Jaśka oraz jakiś kosmetyk (np.woda po goleniu), P.Halinka - perfumy, słoik miodu oraz wełnę do szydełkowania na drutach, gdyż to moja pasja."