Uroczyste zakończenie nauki klas ósmych

Za nimi lata nauki, zmagań konkursowych, sportowych rywalizacji i kolejny etap edukacyjnej ścieżki. Mowa o uczniach klas ósmych SP47, którzy 25 czerwca uroczyście zakończyli naukę w szkole podstawowej. Były nagrody, dyplomy, kwiaty, podziękowania i gratulacje, a na koniec… ostatnie spotkanie z wychowawcami.


Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 klas ósmych SP47 odbyła się na boisku szkolnym. Zgromadziła dyrekcję, uczniów, nauczycieli i rodziców. 25 czerwca 2021 roku, w Szkole Podstawowej nr 47 klasę ósmą skończyło 87 uczniów. 46 z nich otrzymało wzorową ocenę z zachowania, a 32 bardzo dobrą. 57 uczniów odebrało świadectwo z czerwonym paskiem. Najwyższa średnia ocen w ostatnich klasach wyniosła 5,94. Wśród ósmoklasistów nie zabrakło laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Nagrodę sportowca wśród klas ósmych zdobyła Julia oraz Karol. Podczas uroczystej akademii, wyróżnieni uczniowie, ale także zaangażowani w pracę szkoły rodzice odebrali podziękowania, dyplomy i nagrody książkowe.

Galeria.. (UWAGA: Link aktywny do końca bieżącego roku)

Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi Dawidowi za oprawę graficzną akademii.

Zdjęcia z akademii pożegnania klas ósmych